Loading
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک فروند کشتی گندم به مجموع تناژ 71 هزار و 500 تن در اسکله 14 بندر شهید رجایی پهلودهی و کار تخلیه آن آغاز شده است.
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: همزمان با ایام آزادسازی و فتح خرمشهر، 4 خودرو حامل وسایل کمک آموزشی و تجهیزاتی توسط بندر خرمشهر به مدارس این ‌شهرستان ارسال شد.
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: در جریان بازدید از اروند رود، تمام مغروقه‌های باقی‌مانده مورد بررسی قرار گرفت و دستورات مقتضی در خصوص پیگیری برای خارج‌سازی آنها داده و همچنین مکاتبات و پیگیری‌های لازم از طریق مبادی ذیربط با طرف عراقی برای خارج‌سازی این مغروقه‌ها نیز انجام می‌شود.
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با حضور سریع و به موقع شناور ناجی ۸، پنج خدمه موتور لنج در مسیر دوبی - دیر از خطر غرق در آب‌های کنگان نجات پیدا کردند‌.
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۷
جمعی از اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان و حسن بیک محمدلو عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی سازمان بنادر از بخش‌های مختلف بندر شهید رجایی بازدید کردند.
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۱
معاون امور بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد ۵ برابری عملیات کانتینری در دو ماهه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۰
رییس و اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی به همراه استاندار هرمزگان و مدیر بنادر و دریانوردی غرب این استان با حضور در جزیره راهبردی ابوموسی از ظرفیت های دریایی و بندری این جزیره بازدید کردند.
۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹
مدیر HSE سازمان بنادر و دریانوردی:
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر و دریانوردی گفت: رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر در بالاترین سطح برگزار شد.
۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۸:۰۵
معاون سازمان پدافند غیر عامل در بندر نوشهر تأکید کرد؛
معاون فنی و زیربنایی پدافند غیرعامل کشور گفت: نگاه پیشگیرانه و آینده‌نگری در مقابل تهدیدات زیستی از مؤلفه‌های اصلی و اساسی است.
۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۸:۰۳
معاون مرکز بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت تاکید کرد:
معاون اجرایی مرکز بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: نگاه وزارت بهداشت بر موضوع زیستی عمدتاً بر محور پیشگیری است و این رزمایش می‌تواند آمادگی ما را برای پاسخ‌دهی در آینده بالا ببرد.
۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۷:۵۹
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: تاکنون سه سرمایه‌ گذار توانمند داخلی داوطلب فعالیت در مجتمع بندری نگین در بوشهر شدند که تلاش شده از این ظرفیت نهایت بهره وری برای کمک به رونق فعالیت های اقتصادی در بندر بوشهر انجام شود.
۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۷
در مراسمی با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و شماری از کارشناسان آیین تکریم و معارفه معاون فنی و مهندسی این اداره کل برگزار شد.
۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۶
صفحه ۱ از ۴۲

شهید رجا

بندر امام

چابهار

9

امیر

ی

خرمشهر

آبادان

ی

1

Loading