انتصاب های سازمان بنادر و دریانوردی

با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، رضا میرزاجانی به سمت "سرپرست هیأت شطرنج سازمان بنادر و دریانوردی "منصوب شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، ایرج صفری به عنوان "رئیس اداره بندر خارک "منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمدقاسمی به عنوان "معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر "منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمد شکیبی نسب به عنوان "معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر" منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، حسن آشیانی به سمت "سرپرست هیأت ورزش شطرنج سازمان مرکزی "منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، بهرام نکیسا به سمت "معاون اداری و مالی" بوشهر منصوب شد.
۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مهدی لشکری به عنوان" دستیار جوان مدیرعامل در حوزه فناوری و اطلاعات " منصوب شد.
۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، زینب برزگر به عنوان " دستیار جوان مدیر عامل در حوزه فناوری و اطلاعات " منصوب شد.
۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، حمیدرضا آبایی مشاور مدیرعامل و مدیرکل سابق دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) این سازمان به عنوان مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب وجایگزین حسین چراغی در این سمت شد.
۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، اله مراد عفیفی پور به سمت " عضو کمیته ارزیابی و عملکرد" منصوب شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، روانبخش بهزادیان به سمت " عضو کمیته ارزیابی و عملکرد" این سازمان منصوب شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمد فاتحی به سمت " رئیس اداره بندر و دریانوردی عسلویه" منصوب شد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
با حکم معاون وزیر راه ‌و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی «نورالله اسعدی» به عنوان مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر منصوب شد.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، ابراهیم کریمی قهرودی به سمت " رئیس صندوق بازنشستگی " این سازمان منصوب شد.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا آبایی به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی هدایت اله تقوی؛ به عنوان "دبیر کمیته بررسی و نحوه اجرای سامانه تدارکات الکترونیکی دولت" این سازمان منصوب کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
به پیشنهاد معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی و با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، جمشید عباسی راد به سمت "مدیرکل مهندسی عمران" این سازمان منصوب شد.
۰۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی محمد قائم تاجگردون به عنوان مدیرکل جدید دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان منصوب کرد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن نورمحمدی را به سمت دبیر ستاد اقامه نماز و نماینده این سازمان در شورای مرکزی ستاد اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، کامبیز مالکی زاده به سمت "رئیس اداره امور کارگزاران دریایی وبندری" منصوب شد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی وحید رحمتی رودسری؛ مدیرکل روابط عمومی این سازمان را به سمت "مسئول کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی" منصوب کرد.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
مسعود باقرخانی به عنوان مدیر طرح جامع پایش الکترونیکی آبراه های قابل کشتیرانی (مدیر پروژه VTS) منصوب شد.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
با حکم معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، وحید رحمتی؛ مدیرکل روابط عمومی این سازمان به سمت "عضو کمیته طرح تکریم ارباب رجوع سازمان بنادر و دریانوردی" منصوب شد.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، محمد رضا فروغی به سمت "رئیس اداره رفاه و پشتیبانی" منصوب شد.
۰۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، منصور آرامی؛ عضو هیأت عامل و معاون برنامه ریزی وتوسعه منابع این سازمان به سمت "رییس کمیته مدیریت عملکرد" منصوب شد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مهدی ابوالحسنی به سمت "رییس دفتر مدیرعامل" منصوب شد.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، مقصود خادمی بصیر به سمت معاون مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی "مدیر امور پشتیبانی و رفاه" منصوب شد.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
بنا به پیشنهادمدیرکل بنادر ودریانوردی استان مازندران باحکم مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی ، ابوطالب گرایلو به عنوان معاون امور دریایی استان منصوب شد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
بنا به پیشنهاد مدیرکل بنادر ودریانوردی استان مازندران باحکم مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی ،سعید کیا کجوری به عنوان معاون امور بندری واقتصادی اداره کل بنادر ودریانوردی استان منصوب شد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
علیرضا محمدی کرجی ران به سمت مشاورمدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی منصوب شد.
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
صفحه ۱ از ۵ ۲ ۳ ۴ ۵ بعدی »