انتصاب ها

با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، ابراهیم کریمی قهرودی به سمت " رئیس صندوق بازنشستگی " این سازمان منصوب شد.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا آبایی به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی هدایت اله تقوی؛ به عنوان "دبیر کمیته بررسی و نحوه اجرای سامانه تدارکات الکترونیکی دولت" این سازمان منصوب کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
به پیشنهاد معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی و با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، جمشید عباسی راد به سمت "مدیرکل مهندسی عمران" این سازمان منصوب شد.
۰۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی محمد قائم تاجگردون به عنوان مدیرکل جدید دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان منصوب کرد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن نورمحمدی را به سمت دبیر ستاد اقامه نماز و نماینده این سازمان در شورای مرکزی ستاد اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، کامبیز مالکی زاده به سمت "رئیس اداره امور کارگزاران دریایی وبندری" منصوب شد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی وحید رحمتی رودسری؛ مدیرکل روابط عمومی این سازمان را به سمت "مسئول کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی" منصوب کرد.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
مسعود باقرخانی به عنوان مدیر طرح جامع پایش الکترونیکی آبراه های قابل کشتیرانی (مدیر پروژه VTS) منصوب شد.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
با حکم معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، وحید رحمتی؛ مدیرکل روابط عمومی این سازمان به سمت "عضو کمیته طرح تکریم ارباب رجوع سازمان بنادر و دریانوردی" منصوب شد.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، محمد رضا فروغی به سمت "رئیس اداره رفاه و پشتیبانی" منصوب شد.
۰۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، منصور آرامی؛ عضو هیأت عامل و معاون برنامه ریزی وتوسعه منابع این سازمان به سمت "رییس کمیته مدیریت عملکرد" منصوب شد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مهدی ابوالحسنی به سمت "رییس دفتر مدیرعامل" منصوب شد.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، مقصود خادمی بصیر به سمت معاون مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی "مدیر امور پشتیبانی و رفاه" منصوب شد.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
بنا به پیشنهادمدیرکل بنادر ودریانوردی استان مازندران باحکم مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی ، ابوطالب گرایلو به عنوان معاون امور دریایی استان منصوب شد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
بنا به پیشنهاد مدیرکل بنادر ودریانوردی استان مازندران باحکم مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی ،سعید کیا کجوری به عنوان معاون امور بندری واقتصادی اداره کل بنادر ودریانوردی استان منصوب شد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
علیرضا محمدی کرجی ران به سمت مشاورمدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی منصوب شد.
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این سازمان با اشاره به اهمیت مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در بنادر کشور و لزوم تهیه طرح های اقتضایی و انجام تمرینات و واکنش مناسب به عنوان یک الزام هوشمندانه، بر انجام امور مربوط به مدیریت بحران در مراحل مختلف پیش بینی و پیشگیری، آمادگی، مقابله، بازسازی و بازتوانی تأکید کرد.
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
چنگیز جوادپور به سمت مدیریت بحران و پدافند غیر عامل این سازمان منصوب شد.
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
مصطفی محمدی الموتی به سمت مشاورمعاون برنامه ریزی و توسعه منابع در امور اداری، برنامه ریزی و پشتیبانی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
جهانگیر نجاتی به سمت عضو و مدیر هسته گزینش سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
علی جان علی اکبری به سمت فرمانده پایگاه بسیج شهدای والفجر سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی، عباس توازنی زاده را به سمت مدیرکل دفتر حقوقی این سازمان منصوب کرد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۳
با حکم محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی لقمان پارسی نیاعضو کمیته ورزش سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
قائم مقام و دبیر همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی از سوی مدیرعامل سازمان بنادر ورییس همایش انتخاب شدند.
۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
باحکم مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی،خسرو سرایی به عنوان "مدیرکل امور لجستیکی وحمل ونقل چند وجهی " سازمان منصوب شد.
۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۹:۱۲
بنا به پیشنهادمدیرکل بنادر ودریانوردی استان خوزستان باحکم مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی ،محمد علی اعلایی به عنوان معاون فنی ونگهداری اداره کل بنادر ودریانوردی استان منصوب شد.
۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۹:۰۷
بنا به پیشنهادمعاون امور بندری واقتصادی باحکم مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی ،محمد علی اصل سعیدی پور به عنوان "مدیر کل توافقنامه ها وتوسعه بازار" سازمان منصوب شد.
۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۸:۵۶
با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی، حسین شهدادی به عنوان معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۹:۵۸
باحکم محمد راستاد ؛مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی ،ایرج مدیری به عنوان "معاون بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان" منصوب شد.
۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
صفحه ۱ از ۴ ۲ ۳ ۴ بعدی »