انتصاب های سازمان بنادر و دریانوردی

با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، سید حسن ابراهیمی به سمت ""رابط گزینش سیستان و بلوچستان "منصوب شد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، صادقی نژاد پاریزی به عنوان "عضو کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم "منصوب شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، رضا میرزاجانی به سمت "سرپرست هیأت شطرنج سازمان بنادر و دریانوردی "منصوب شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، ایرج صفری به عنوان "رئیس اداره بندر خارک "منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمدقاسمی به عنوان "معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر "منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمد شکیبی نسب به عنوان "معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر" منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، حسن آشیانی به سمت "سرپرست هیأت ورزش شطرنج سازمان مرکزی "منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، بهرام نکیسا به سمت "معاون اداری و مالی" بوشهر منصوب شد.
۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مهدی لشکری به عنوان" دستیار جوان مدیرعامل در حوزه فناوری و اطلاعات " منصوب شد.
۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، زینب برزگر به عنوان " دستیار جوان مدیر عامل در حوزه فناوری و اطلاعات " منصوب شد.
۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، حمیدرضا آبایی مشاور مدیرعامل و مدیرکل سابق دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) این سازمان به عنوان مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب وجایگزین حسین چراغی در این سمت شد.
۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، اله مراد عفیفی پور به سمت " عضو کمیته ارزیابی و عملکرد" منصوب شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، روانبخش بهزادیان به سمت " عضو کمیته ارزیابی و عملکرد" این سازمان منصوب شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمد فاتحی به سمت " رئیس اداره بندر و دریانوردی عسلویه" منصوب شد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
با حکم معاون وزیر راه ‌و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی «نورالله اسعدی» به عنوان مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر منصوب شد.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، ابراهیم کریمی قهرودی به سمت " رئیس صندوق بازنشستگی " این سازمان منصوب شد.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا آبایی به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی هدایت اله تقوی؛ به عنوان "دبیر کمیته بررسی و نحوه اجرای سامانه تدارکات الکترونیکی دولت" این سازمان منصوب کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
به پیشنهاد معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی و با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، جمشید عباسی راد به سمت "مدیرکل مهندسی عمران" این سازمان منصوب شد.
۰۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی محمد قائم تاجگردون به عنوان مدیرکل جدید دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان منصوب کرد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن نورمحمدی را به سمت دبیر ستاد اقامه نماز و نماینده این سازمان در شورای مرکزی ستاد اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، کامبیز مالکی زاده به سمت "رئیس اداره امور کارگزاران دریایی وبندری" منصوب شد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی وحید رحمتی رودسری؛ مدیرکل روابط عمومی این سازمان را به سمت "مسئول کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی" منصوب کرد.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
مسعود باقرخانی به عنوان مدیر طرح جامع پایش الکترونیکی آبراه های قابل کشتیرانی (مدیر پروژه VTS) منصوب شد.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
با حکم معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، وحید رحمتی؛ مدیرکل روابط عمومی این سازمان به سمت "عضو کمیته طرح تکریم ارباب رجوع سازمان بنادر و دریانوردی" منصوب شد.
۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، محمد رضا فروغی به سمت "رئیس اداره رفاه و پشتیبانی" منصوب شد.
۰۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، منصور آرامی؛ عضو هیأت عامل و معاون برنامه ریزی وتوسعه منابع این سازمان به سمت "رییس کمیته مدیریت عملکرد" منصوب شد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مهدی ابوالحسنی به سمت "رییس دفتر مدیرعامل" منصوب شد.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، مقصود خادمی بصیر به سمت معاون مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی "مدیر امور پشتیبانی و رفاه" منصوب شد.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
بنا به پیشنهادمدیرکل بنادر ودریانوردی استان مازندران باحکم مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی ، ابوطالب گرایلو به عنوان معاون امور دریایی استان منصوب شد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
صفحه ۱ از ۵ ۲ ۳ ۴ ۵