انتصاب های سازمان بنادر و دریانوردی

علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر ومدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی حسین یداللهی، را به سمت سرپرست اداره کل امور اقتصادی و مناطق، سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
با حکم رستم قاسمی؛ وزیر راه و شهرسازی علی اکبر صفایی از فعالان باسابقه و شناخته شده بخش دریایی و بندری کشور، به‌عنوان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
سید سعید سیدعلائی؛ معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی سعید پویان راد را به سمت معاون فنی و مهندسی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر منصوب کرد.
۱۹ اَمرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی علیرضا قاسمی را به سمت مدیرکل حوزه مدیر عامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی این سازمان منصوب کرد.
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
با ابلاغ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، وحید رحمتی؛ مدیر ارتباطات و بین‌الملل سازمان بنادر و ‌دریانوردی به عضویت کارگروه مدیریت مطالعات و پژوهش این سازمان منصوب شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی علیرضا قربانی را به سمت مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات وارتباطات این سازمان منصوب کرد.
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی "علیرضا قاسمی " را به عنوان "سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل، بازرسی ، مدیریت عملکرد و‌ حقوق شهروندی" این سازمان منصوب کرد.
۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی غلامحسین صفاییان را به عنوان مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی این سازمان منصوب کرد.
۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۹:۵۸
در حکمی از سوی محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، عمران مرادپور طیبی را به عنوان "مدیر بندر و دریانوردی عسلویه"منصوب کرد.
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی حمید رضا محمد حسینی تختی به عنوان "مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر"منصوب کرد.
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی هادی سبحانی نیا به عنوان "دبیرکمیته وجوه اداره شده"منصوب کرد.
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی قاسم عسکری نسب به عنوان "مدیر بنادر و دریانوردی لنگه"منصوب کرد.
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۴۳
با مصوبه شورای عالی سازمان بنادر و دریانوردی، طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در سمت خود ابقا شد.
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی مصطفی کنگانی را با حفظ سمت به عنوان "معاون حوزه مدیرعامل و مسئول بازرسی مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی " منصوب کرد.
۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۰۲
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی محمد حسین علامه را با حفظ سمت به عنوان "سرپرست اداره کل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی " منصوب کرد.
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۴۰
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی سید امین نجفی زاده به عنوان "سرپرست معاونت دریایی بندر خرمشهر "منصوب کرد.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۴۷
طی حکمی از سوی فرمانده بسیج وزارتخانه ها و ادارات و بنا به پیشنهاد فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی، مجتبی گلزار به سمت فرمانده پایگاه شهدای والفجر سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی در حکمی " اله مراد عفیفی پور" را به سمت مشاور مدیرعامل در امور بندری و دریایی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی در حکمی " علیرضا محمدی کرجی ران" را به سمت مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان منصوب کرد.
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
با حضور محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حسن زینلی به عنوان مشاور امور ایثارگران این سازمان معرفی و از خدمات و تلاش های جعفر مفاخری قدردانی شد.
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی ناصر روانبخش را به عنوان"معاون برنامه ریزی و توسعه منابع " سیستان و بلو چستان منصوب کرد.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی خسرو سرایی را به عنوان "مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه ها" منصوب کرد.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
محمد راستاد معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی نادر پسنده را به عنوان "مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی " منصوب کرد.
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی حسین عباس نژاد را به عنوان "مدیرکل اموردریایی" منصوب کرد.
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی آیت اله رضا زاده را به عنوان "مدیرکل تأمین و مهندسی تجهیزات " منصوب کرد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۸:۴۱
« قبلی صفحه ۱ از ۴ ۲ ۳ ۴ بعدی »