انتصاب های سازمان بنادر و دریانوردی

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی مدیرکل سابق بنادر و دریانوردی استان گیلان را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.
۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
با حکم علی‌اکبر صفایی، معاون وزیر راه‌وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، غلامحسین صفائیان به عنوان مشاور مدیرعامل در امور منابع انسانی منصوب شد.
۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳
با حکم علی‌اکبر صفایی، معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، شهلا اسماعیل پور به عنوان مدیرکل توسعه منابع انسانی وپشتیبانی منصوب شد.
۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
با حکم علی‌اکبر صفایی، معاون وزیر راه‌وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، کامبیز مالکی زاده به عنوان مدیر بنادر و دریانوردی آبادان منصوب شد.
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸
با حکم علی‌اکبر صفایی، معاون وزیر راه‌وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، هدایت اله تقوی به عنوان دبیر کمیته بررسی و نحوه اجرای سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) منصوب شد.
۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
با حکم علی‌اکبر صفایی، معاون وزیر راه‌وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، حسین یونسی به عنوان مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب شد.
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
با حکم معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حسین خوشبخت به سمت مدیر مسئول ماهنامه بندر و دریا منصوب شد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲:۱۸
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی مدیرکل سابق بنادر و دریانوردی استان خوزستان را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.
۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
به پیشنهاد معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی ، تیمور بشیر گنبدی به سمت رییس اداره توافقنامه های بین المللی این سازمان منصوب شد.
۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۹:۳۵
با حکم معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی،" حسین خوشبخت به سمت مدیر ارتباطات و بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی" منصوب شد.
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
با حکم معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی،غلامحسین صفائیان با حفظ سمت" به سمت سرپرست صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی" منصوب شد.
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
با حکم معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی،" محمدشکیبی نسب به سمت مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر" منصوب شد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
با حکم معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، ناصر روانبخش به سمت سرپرست" اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان" منصوب شد.
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
با حکم معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، بهروز آقایی به سمت مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان منصوب شد.
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴
با حکم علی‌اکبر صفایی، معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، عبداله جعفری به سمت مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE) این سازمان منصوب شد.
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۸:۳۷
علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی محمد مهدی افتخاری ، را به سمت مدیر پروژه پیگیری لوایح و طرح های مرتبط با حوزه دریایی و بندری سازمان بنادر و دریانوردی در دولت و مجلس منصوب کرد.
۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۳
به پیشنهاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حسن بیک محمدلو ، به سمت معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و‌ منابع سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۳
علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی محمد شکیبی نسب ، را به سمت سرپرست اداره بنادر و دریانوردی استان بوشهر منصوب کرد.
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
با حکم علی‌اکبر صفایی؛ معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حسین عباس‌نژاد با حفظ سمت مدیرکل امور دریایی به عنوان مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه دریایی (ملی و بین المللی) منصوب شد.
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی حسین یداللهی، را به سمت مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
با حکم علی‌اکبر صفایی؛ معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حسین عباس‌نژاد با حفظ سمت مدیرکل امور دریایی به عنوان رئیس ستاد سفرهای نوروزی دریایی کشور منصوب شد.
۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹
محمد حسین علامه؛ سرپرست معاونت برنامه ریزی ، توسعه مدیریت و منابع با موافقت مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) در حکمی سعید خورسندی بازکیائی ، را به سمت "معاون دفتر فناوری اطلاعات وارتباطات (فاوا)" سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر ومدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی مجیدعلی نازی ، را به سمت عضو هیأت عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
رستم قاسمی؛ وزیر راه و شهرسازی در حکمی جلیل اسلامی، به عنوان عضو هیأت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۹:۴۹
محمد حسین علامه؛ سرپرست معاونت برنامه ریزی ، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی شهنواز ایوبی ایوبلومحمدلو ، براساس پیشنهاد مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر و موافقت سرپرست معاونت محترم امور بندری و اقتصادی به سمت "معاون امور بندری و اقتصادی بندر خرمشهر "منصوب کرد.
۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر ومدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی حسن بیک محمدلو ، را به سمت مشاور (دستیار) خود در سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر ومدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی سید سعید رضوی خسرو شاهی ، را به سمت سرپرست دفتر حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر ومدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی محمد حسین علامه، را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی ، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر ومدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی حسین یداللهی، را به سمت سرپرست اداره کل امور اقتصادی و مناطق، سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
سید سعید سیدعلائی؛ عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی ، توسعه مدیریت و منابع بنا به پیشنهاد مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در حکمی سید احمد هاشمی ، را به سمت سرپرست معاونت امور دریایی سیستان و بلوچستان منصوب کرد.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
« قبلی صفحه ۱ از ۴ ۲ ۳ ۴ بعدی »