انتصاب های سازمان بنادر و دریانوردی

محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی در حکمی سید سعید سید علایی را به سمت عضو هیأت عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع منصوب کرد.
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی در حکمی جلیل اسلامی را به سمت عضو هیأت عامل و معاون امور دریایی منصوب کرد.
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی جعفر مفاخری را به سمت مشاور مدیرعامل این سازمان در امور ایثارگران منصوب کرد.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی محمد تاجگردون را به سمت "نماینده مدیریت OMS" سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی علی خدمت‌گزار را به سمت "معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان" منصوب کرد.
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی علیرضا قاسمی را به سمت "بازرس مدیرعامل و مسئول پاسخگویی به شکایات" این سازمان منصوب کرد.
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی علی خدمتگزار به سمت "معاون امور دریایی استان گیلان " منصوب کرد.
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حمید خلیلی به سمت رییس کارگروه تخصصی مطالعات فاز 2 طرح جامع بنادر بازرگانی کشور عضو کمیته ارزیابی و عملکرد منصوب شد.
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی سید محمد جعفری را به عنوان مدیرکل حراست سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، سید حسن ابراهیمی به سمت ""رابط گزینش سیستان و بلوچستان "منصوب شد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، صادقی نژاد پاریزی به عنوان "عضو کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم "منصوب شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، رضا میرزاجانی به سمت "سرپرست هیأت شطرنج سازمان بنادر و دریانوردی "منصوب شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، ایرج صفری به عنوان "رئیس اداره بندر خارک "منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمدقاسمی به عنوان "معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر "منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمد شکیبی نسب به عنوان "معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر" منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
با حکم دکتر آرامی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان، حسن آشیانی به سمت "سرپرست هیأت ورزش شطرنج سازمان مرکزی "منصوب شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، بهرام نکیسا به سمت "معاون اداری و مالی" بوشهر منصوب شد.
۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مهدی لشکری به عنوان" دستیار جوان مدیرعامل در حوزه فناوری و اطلاعات " منصوب شد.
۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، زینب برزگر به عنوان " دستیار جوان مدیر عامل در حوزه فناوری و اطلاعات " منصوب شد.
۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، حمیدرضا آبایی مشاور مدیرعامل و مدیرکل سابق دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) این سازمان به عنوان مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب وجایگزین حسین چراغی در این سمت شد.
۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، اله مراد عفیفی پور به سمت " عضو کمیته ارزیابی و عملکرد" منصوب شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، روانبخش بهزادیان به سمت " عضو کمیته ارزیابی و عملکرد" این سازمان منصوب شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمد فاتحی به سمت " رئیس اداره بندر و دریانوردی عسلویه" منصوب شد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
با حکم معاون وزیر راه ‌و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی «نورالله اسعدی» به عنوان مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر منصوب شد.
۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
با حکم مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، ابراهیم کریمی قهرودی به سمت " رئیس صندوق بازنشستگی " این سازمان منصوب شد.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا آبایی به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حکمی هدایت اله تقوی؛ به عنوان "دبیر کمیته بررسی و نحوه اجرای سامانه تدارکات الکترونیکی دولت" این سازمان منصوب کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
به پیشنهاد معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی و با حکم محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، جمشید عباسی راد به سمت "مدیرکل مهندسی عمران" این سازمان منصوب شد.
۰۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی محمد قائم تاجگردون به عنوان مدیرکل جدید دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان منصوب کرد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن نورمحمدی را به سمت دبیر ستاد اقامه نماز و نماینده این سازمان در شورای مرکزی ستاد اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
صفحه ۱ از ۵ ۲ ۳ ۴ ۵